Ota yhteyttä

TEL: + 86-533-2171222

FAX: + 86-533-2171222

Mob: +8618753366306

Sähköposti: zhangzengwei@cnpowercable.cn

ADD: Ei. Itä 2. Zhangdian District Zibo City Shandong PR Kiina

Kotisivu > Näyttely > Sisältö
XLPE eristetty, panssaroidut PVC eristeiset kuparikaapeli Feb 18, 2017
Perustiedot
  • Mallinro:CU/XLPE/PVC/SWA/PVC

  • Jännite:Matala- ja keskijännitteelle Kaapeli

  • Eristys materiaalia:XLPE

  • Aineelliseen muotoon:Kierroksen Wire

  • Sertifiointi:ISO, CCC

  • Merkki:Lohikäärme brändi

  • Erittely:BS, IEC, JIS jne, ASTM, DIN, NFC

  • HS-koodi: 8544492100

  • Sovellus:Rakennus-, metro-, Power Station

  • Nykyinen:AC-kaapeli

  • Sivu materiaali:PVC

  • Lanka siemenkodat:Paljas kuparilanka

  • Malli:YJV

  • Tuotteen nimi:XLPE eristetty, panssaroidut, PVC-vaippaiset öljynkestävät Kaapeli

  • Aloitteet:Rumpu, Kelan tai mukaan pyyntönne

  • Alkuperä:Sichuan, Kiina

Tuotteen kuvaus
Kaapeli Underground PVC ja XLPE SWA

1. lyhyt XLPE eristetty virtajohto
XLPE eristetty virtajohto on useita etuja verrattuna paperi eristetty ja eristetty PVC
Kaapeli. XLPE kaapeli on sähköinen lujat, mekaaninen lujuus, korkea ikääntymisen vastus, ympäristön
Stressi vastustavat anti kemiallisen korroosion, ja se on yksinkertainen rakenne, käyttäen kätevä ja korkeampi toiminnan
pitkällä aikavälillä lämpötila. Se voidaan vahvistaa ei pudota rajoitus.

2. soveltamisalan XLPE Kaapeli

3. tärkeimmät tekniset ominaisuudet Kaapeli

4. palvelun ehdot ja kaapeli parametrit

Kaapeli käytetään kiinteän asennuksen nimellisjännite 0,6/1KV voimajohdon kuljetus ja jakelu.
Max. Arvioidut lämpötila kapellimestari: nimellinen toiminta-90.
Lyhyt circit: (Max.for 5 sek) 250
Lämpötila annetun ilmassa 25
Maanalainen 15
Annetun yhden ytimen, kolmio, jossa kolme kaapelia.
Syvyys jossa suora: 100 cm
Kerroin terminen resistiivisyys maaperän 100 .cm/w
Kaapeli voidaan vahvistaa pudota rajoituksetta ja ympäristön lämpötilan on oltava pienempi kuin 0.
Single core teräs nauha panssaroidut kaapelin tulisi olla vain arviointikerrointa suoraan piirin linja.
Nimellinen eristyksen paksuuden, koko armour, liiallinen halkaisija, paino ja arvo hidastavia liekki
Kaapeli luokan A, B, C, sinun tulee viitata ehdot kaapeli arvo.
Nimellisen poikkileikkauksen mm 2Meri siemenkota2.5461016253550
Neutraali ydintä1.52.54610161625
Nimellisen poikkileikkauksen mm 2Meri siemenkota7095120150185240300400
Neutraali ydintä3550707095120150185
Nimellisen poikkileikkauksen mm 21.52.546101625
Cu core Ohm/km12.17.414.613.081.831.150.727
Al core Ohm/km18.112.17.414.613.081.911.2
Nimellisen poikkileikkauksen mm 235507095120150185
Cu core Ohm/km0.5240.3870.2680.1930.1530.1240.0991
Al core Ohm/km0.8680.6410.4430.320.2530.2060.164
Nimellisen poikkileikkauksen mm 22403004005006308001000
Cu core Ohm/km0.07540.060.0470.03660.02830.02210.0176
Al core Ohm/km0.1250.10.07780.06050.04690.03670.0291